Весільне фото

Главная - Услуги

Знімати весілля це одночасно, і складний, і легкий вид зйомки. Легкий просто тому, що все в настрої, ошатні у гарних місцях. Складний тому, що ми знімаємо завжди багато людей які, так чи інакше, можуть порушувати гармонію знімка. Тут переплітаються 2 види зйомки – портретні та репортажні. Це завжди робота, побудована на чітких правилах і водночас на відчуттях.

На вулиці буде достатньо хороших репортажних об'єктивів типу 24-70 або 24-105 та 70-200 mm. Для зйомок постановки бажано використовувати портретники. При зйомці у закладі, де мало світла часто використовують портретники (Canon 50 або 85 мм з діафрагмою 1,2) або універсальне скло, але з гарною діафрагмою до 1,4 як у Sigma 18-35 mm, Sigma 50 mm серії АRT. Якщо ж у закладі дуже темно бажано використовувати спалах та об'єктив 24-105 зі стабілізатором та діафрагмою 4.

Зазвичай у такому проекті є 2 фотографи та 2 відеографи. Одна група знімає лише нареченого та наречену, друга батьків, гостей. Це звичайний репортаж просто з великою кількістю фотографій. За 10 годин їх може бути близько 10 000 із 2 камер. Для весілля хороші повнокадрові камери просто, тому що матриця повинна бути чутливішою до світла. Це дозволить уникнути зернистості у фото. Але при роботі зі спалахами розмір матриці не грає ролі.

Смотреть работы